Екологічне свято

зображення_viber_2022-01-20_13-15-14-549День поширення знань про пінгвінів – екологічне свято, що відзначається по всьому світу. День було запроваджено з метою привернення уваги людей до цього дивного птаха, його чисельності та місць помешкання. Дії людини стосовно природних осель пінгвіна загрожують зітерти з обличчя нашої планети кілька різновидів цього птаха. Невипадковою є і дата свята, адже саме 20 січня починається масова міграція нелетючих птахів на материк для парування та висиджування потомства.

На Землі налічується понад 18 видів нелітних пернатих. Саме ж слово «пінгвін» почало вживатися на початку 16 століття. Учні 7-х класів з географії саме вивчають тему «Антарктида. Дика природа материка». На урок учні намалювали пінгвінів та підготували цікаві розповіді про них.