Миколай у гостях у четвертокласників

Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День святого Миколая. Напередодні цього дня цікаво та весело пройшла виховна година в 4-Б класі.

Здобувачі освіти 4-Б класу згадали усі свої добрі та погані вчинки і написали листи Святому Миколаю.Також переглянули презентацію та цікаву казку про добрі вчинки цього святого. Класний керівник ознайомила дітей з історією свята, а діти розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця та створили цікаву фотозону до Дня Святого Миколая.

Виростають діти — і добра казка зникає, а Миколай залишається. Наслідуймо ж добро і вчинки його!