Великі земляки, талановиті учні і вчителі

цц цЛебединщина — багатий та унікальний , талановитий край. Наша земля дихає душами славетних земляків, які ,,топтали ряст » тут сотні років тому. Серед них ім’я мандрівного філософа Григорія Сковороди. Просто жив, мислив широко, був щедрим , мав містичний зв’язок із потойбіччям. Благородний у всьому, мудрий, порадник навіть зараз. Народився 3 грудня 1722 року, майже 300 років тому. А твори Григорія Савича — свіжі, насичені, модні, гострі й актуальні.

Сьогодні у Лебединському художньому музеї відкрилася художньо документальна виставка ,,Великі земляки». На ній представлені документи, які розповідають про життя, мандри, зустрічі, творчість Григорія Сковороди. На зустрічі було багато сказано про відомого філософа, а ще — звучали спогади і вірші поета. Розпочалася виставка символічно – віршом Григорія Сковороди «Всякому місту – звичай і права…», у виконанні учениці 9-го класу  Олександри Борисенко за підтримки учителя української мови та літератури закладу Людмили Утки.