Червону стрічку носять небайдужі

мм     Всесвітній День боротьби зі СНІДом вперше відзначили 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Тоді, на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн, прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно у межах акції “16 днів проти насильства”. Головна мета — звернути увагу суспільства на цю проблему.

Символ Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – червона стрічка, яка символізує пам’ять про людей, життя яких забрав СНІД. Також вона є символом боротьби із захворюванням і надії на те, що незабаром знайдуть ліки від “чуми XX століття”. 1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в нашому закладі пройшли акція «Молодь за життя без СНІД», челендж «Червону стрічку носять небайдужі». Вчителі у класах провели виховні бесіди щодо цієї болючої теми, а діти змогли висловити свої думки та поставити хвилюючі їх питання.
Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе здобувачам освіти захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.

ммм имм