Проєкт «Мій здоровий сніданок»

ии     Учні 8-А класу взяли участь у проєкті «Мій здоровий сніданок». Мета проекту – підвищення рівня обізнаності школярів з засадами здорового харчування та мотивація дітей і батьків до здорового способу життя. Діти познайомилися з «Тарілкою здорового харчування», що містить перелік необхідних організму продуктів та рекомендований розмір порцій, розроблених на основі найкращих практик провідних країн світу та офіційно схвалених Міністерством охорони здоров’я та Центром громадського здоров’я України. На основі досліджуваної інформації учні з’ясовували основні правила здорового та правильного харчування. Результатом роботи над проектом стали смачні та поживні сніданки, приготовлені самими учнями.

и иии