Бойове мистецтво — карате

аКарате — японське бойове мистецтво. В 2020 стало олімпійським видом спорту (на жаль,  лише один раз). Наші українські спортсмени завоювали дві медалі : Анжеліка Терлюга (срібло) та Станіслава Горуна (бронза)

У рамках проведення Олімпійського тижня для учнів початкових класів Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. #7 були проведені показові виступи з карате. Свою майстерність демонстрували учасники спортивного клубу «Прогресс» (м. Суми) Діти із задоволенням не тільки спостерігали за виступом, а й мали можливість самостійно спробувати себе у цьому виді спорту. Дякуємо організаторам Носову С. І. та Угнічу І. В. за приємні хвилини та можливість учням відвідувати заняття з карате у нашому місті.

аа ааа