Екскурсія до бібліотеки » У світі чарівної книги»

ііКнига – це один із головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. І хоча сучасних дітей усе більше поглинає інтернет та гаджети, ми, дорослі, повинні виховувати у дітей любов до книги, бережне ставлення, розвивати художній смак. Саме бібліотека допомагає залучати дітлахів до читання книжок. Із цією метою 3 червня учні 3-Б та 4- Б кл. закладу завітали у чарівну казку дитячої бібліотеки .
Дітей зустріла бібліотекар Кудлай О.М, яка познайомила дітей із правилами користування та поводження з книгою, тематичними полицями дитячого фонду. Усі діти, що побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати справжнім читачем. Усім діткам сподобалась екскурсія, про що свідчили їх посмішки та радісні оченята.

і ііі