Учнівський конкурс наукових есе

Шевченко Савчук Протягом 10-19 травня 2021 року відбувся ІІІ Всеукраїнський учнівський конкурс наукових есе «Публічне управління в історії української держави», ініційований кафедрою національної економіки та публічного управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. У конкурсі взяла участь Анастасія Савчук, учениця 10 класу(керівник Шевченко Альона Борисівна, учитель історії), яка розкривши тему наукового дослідження, зарекомендувала себе як майбутній громадський діяч! Анастасія за плідну працю нагороджена сертифікатом і увійшла до числа учнів, яким у разі вступу до цього освітнього закладу, буде нараховано додаткові бали! Вітаємо! Бажаємо творчого натхнення!