Створення освітньої програми: поради директору

 20.05.2021 р.  Триває цикл онлайн-зустрічей з керівниками закладів освіти, організованих управлінням Державної служби якості освіти у Сумській області в межах реалізації його комунікаційної стратегії.

Освітня програма – один з тих важливих компонентів якості освіти, який є пріоритетом для кожного закладу освіти. Про це свідчить інтерес до зазначеної теми з боку керівників шкіл регіону: із 400 закладів загальної середньої освіти для участі в заходах зареєструвалися 300.

Під час зустрічі з другою групою учасників, що відбулася  18 травня 2021 року, заступниця начальниці управління Служби, начальниця відділу інституційного аудиту Наталія ЮШКО окреслила актуальні питання розроблення та реалізації освітніх програм закладами загальної середньої освіти, акцентувала увагу присутніх на тому, що кожен заклад освіти має право використовувати типову освітню програму, або ж розробити та використовувати власну, затвердивши її у Державній службі якості освіти. У зустрічі взяли участь члени адміністрації закладу на чолі з керівником Іриною Харченко.
Наприкінці заходу керівники шкіл отримали відповіді на питання, які виникли в них у процесі комунікації, та надали організаторам позитивний зворотний зв’язок.
Працюємо задля розбудови якісної освіти разом!
ОСВІТНЯ ПРОГРАМА – це єдиний комплекс освітніх компонентів, спланованих і організованих закладом загальної середньої освіти для досягнення учнями результатів навчання.
Основою для розроблення освітньої програми є Державний стандарт загальної середньої освіти відповідного рівня.
Освітня програма має врахувати ПОТРЕБИ та ІНТЕРЕСИ учнів, СПРОМОЖНІСТЬ закладу освіти.
.   20.05.2021