Інституційний аудит завершено

20  Завершився інституційний аудит Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області.
Упродовж десяти робочих днів експертна група оцінювала освітні та управлінські процеси закладу освіти.
Освітні експерти — керівники та заступники директорів шкіл області спостерігали за навчальними заняттями, освітнім середовищем, вивчали документацію,провели анкетування серед учнів, батьків, педагогів, щоб забезпечити максимальну об’єктивність в оцінюванні діяльності закладу освіти.
В останній день роботи експертної групи в закладі керівнику та засновнику вручений акт, складений за результатами проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання закладом освіти вимог законодавства у сфері загальної середньої освіти.

Наразі експертна група опрацьовує та узагальнює отриману з різних джерел інформацію для надання висновків та рекомендацій як колективу закладу освіти, так і його засновнику.
Додатково: Що школа отримує за результатами інституційного аудиту?
За результатами аудиту школа отримує висновки та рекомендації, у яких прописано, що школі вдається добре, а що треба покращити. Важливо, що рекомендації – це практичні поради, як саме школа може покращити свою діяльність. Ці рекомендації не є ультимативними та залишають школі право на власний розсуд вирішувати, як будувати свою діяльність після проведення аудиту. Висновки та рекомендації за
результатами інституційного аудиту є корисним джерелом інформації про школу також для батьків та засновників закладів (місцевої влади). Для останніх рекомендації є дороговказом щодо забезпечення потреб закладу в додаткових ресурсах та підтримці.
Завдяки аудиту школа зможе врахувати потреби дітей, їх батьків і успішно задовольнити ці потреби, діяти в партнерстві з батьками та громадою, удосконалити ефективність роботи адміністрації школи та побачити прогрес у розвитку своїх учнів, педагогів та школи в цілому. Аудит закладає надійну базу для подальшого розвитку шкіл.
                    За матеріалами https://www.facebook.com/SumySQEua/posts/550467792989130