Спільне розуміння якості освіти та освітньої діяльності — запорука успіху

19-0Сьогодні заступниця начальника управління-начальниця відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Сумській області Наталія ЮШКО зустрілася з міським головою Лебедина Олександром БАКЛИКОВИМ та начальницею відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради Тетяною ГРИМАЙЛО в межах налагодження партнерської співпраці управління Державної служби якості освіти у Сумській області з органами місцевого самоврядування з питань забезпечення доступної та якісної освіти в громадах.

Освіта в цілому та кожен конкретний заклад освіти не можуть і не мають існувати відокремлено від життя громади, яка має опікуватися задоволенням потреб дітей та школи – таким був лейтмотив зустрічі.
Учасники заходу обговорили перспективи розвитку в закладах освіти міста якості освітньої діяльності та ролі інституційного аудиту в забезпеченні якості освітніх і управлінських процесів, акцентували увагу на питаннях щодо формування мотивуючого, інклюзивного, безпечного і комфортного освітнього середовища.
«Спільне розуміння якості освіти та якості освітньої діяльності — запорука вдосконалення освітнього та управлінського процесів, що залежить також від об’єднання зусиль державних, місцевих органів управління освітою, шкіл, громади навколо створення нової української школи – території успіху, комфорту, розвитку для наших дітей», – наголосила Наталія ЮШКО.
Управління Служби напередодні цієї зустрічі завершило проведення інституційного аудиту Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7, за результатами якого школа отримає висновки та рекомендації — практичні поради, як саме покращити свою діяльність. Важливо, щоб і засновник урахував надані рекомендації за результатами інституційного аудиту під час прийняття управлінських рішень, спрямованих на підвищення якості освіти. Зустріч з міським головою та начальницею відділу освіти міста дає впевненість у цьому.
Розбудовуємо якісну освіти Сумщини разом!
19 - 1 19