Фестиваль до Дня Європи

європа2    Україна – європейська держава. Учні Лебединського закладу загальної середньої освіти І –ІІІ ступенів №7 беруть активну участь у втіленні європейських норм та принципів у життя, наполегливо працюючи над проектами Євроклубу «Сузір’я дружби” та готуючись до Дня Європи. Щорічний фестиваль до Дня Європи відбувся 14 травня. Здобувачі освіти 5-9 класів представляли країни Євросоюзу, демонструючи розмаїття культур та традицій європейських держав. Кожну країну презентувала визначна постать своєю національною мовою, що і стало візитівкою свята. Фестиваль розпочався з урочистого, костюмованого параду обраних країн. Був проведений квест «Галопом по Європах», в ході проходження якого діти розширили світогляд знаннями про суспільне життя, цікаві факти видатних постатей, географію та культуру країн.

Проведений захід залишив за собою гарний настрій та позитивні емоції.
європа  європа1