20210512_155642Триває інституційний аудит Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області. Експертна група вивчає освітнє середовище закладу освіти.

Освітнє середовище – обовя’зковий компонент внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Те, що оточує учнів у навчальному кабінеті, має великий вплив на подальший успіх у навчанні, повноцінний особистісний розвиток, на формування ключових компетентностей. Сучасне обладнання, мотивуючий простір, розвивальне середовище сприяє різним формам роботи, розвитку пізнавального інтересу та мотивує до навчання.
Для учнів початкової школи особливо важливо почуватися в школі як удома. Тому комфортні, максимально наближені до домашніх, умови для гри й відпочинку допомагають швидше та простіше адаптуватися до освітнього процесу.
Найголовнішою складовою освітнього процесу є створення безпечного та комфортного освітнього середовища. Лише за наявності таких умов кожен учень зможе успішно навчатися, а вчитель — успішно навчати!
Нагадуємо, що інструменти, які допоможуть керівнику закладу загальної середньої освіти в розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти, містяться у посібнику «Абетка для директора»
ук   уккк ау   20210512_164604 20210512_154311   укп 5н   уке ку   кк укк   уау ауу