Продовження аудиту

1аПісля зняття карантинних обмежень у Сумській області поновлено інституційний аудит у Лебединському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області, який триватиме з 12 по 20 травня 2021 року. Вивчення освітніх та управлінських процесів відбувається в очно-дистанційному режимі.
12 березня 2021 року експертна група виїхала до закладу освіти, де розпочала вивчати документацію закладу та освітнє середовище.

Інституційний аудит має на меті проаналізувати та оцінити якість освітньої діяльності школи та надати закладу рекомендації і підтримку у вдосконаленні його роботи. Місія аудиту – допомогти школам підвищити якість їхньої діяльності та сприяти зростанню суспільної довіри до освіти.

Проводять інституційний аудит представники управління Державної служби якості освіти у Сумській області – головні спеціалістки відділу інституційного аудиту КОРЖ Тетяна та ГУЛАКОВА Інна та незалежні освітні експерти:
КАЛЕНИК Михайло Вікторович – доцент кафедри фізики та методики навчання фізики, декан фізико-математичного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.
ТЕНИЦЬКА Наталія Василівна – учитель англійської мови Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка.
МАЗНА Алла Олексіївна – учитель початкових класів Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23.
ШИШКОВА Галина Григорівна – директор Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія.

Під час проведення інституційного аудиту освітні експерти звертатимуть увагу на сильні сторони школи та успішні аспекти її діяльності (що організовано добре, які інноваційні підходи застосовані), а також і на ті аспекти, що вдаються гірше й де діяльність школи потребує вдосконалення. Кожен освітній експерт має власні моніторингові листи, у яких фіксує всі ці аспекти, і за підсумками аудиту, використовуючи ці нотатки, готує аналітичну довідку

За матеріалами https://www.facebook.com/108345800534667/posts/544661390236437/

2а   3а