До Дня охорони праці

 ото   Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.  За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР». Учні 6-Б класу долучилися до заходів щодо Дня охорони праці, переглянули відеоматеріали «Безпека починається з тебе» https://youtu.be/tHWaT-8KYe8

Учителі початкових класів плідно попрацювали в цей день. Педагоги ознайомилися із законодавчою базою, що регулює питання охорони праці в закладі освіти, пригадали види інструктажів з охорони праці та алгоритм дій у разі нещасного випадку. А медична сестра Фесенко Н.В. провела практичне навчання щодо першої домедичної допомоги. У результаті практичної зустрічі вчителі виготовили тематичний лепбук, в якому систематизували  основні аспекти питання охорони праці.

Медична сестра школи Ніна Василівна також  завітала  до здобувачів освіти 1 — А класу  , вона  у співдружності з класоводом  провели годину спілкування » Здоров’я — понад усе»

7 Б клас https://youtu.be/Geely2cm9rg

5-А — дистанційна виховна година «Охорона праці в Україні »

До дня охорони праці учні 5-Б класу взяли участь у конкурсі малюнків «Охорона праці очима дітей»

fff  c d     dd f  ff шило 1   оп опп  оппп