Молодь. Наука. Природа

Picture1  З метою залучення юних дослідників природи до вирішення актуальних проблем сучасної науки та інтеграції середньої освіти та фундаментальної науки у 2020 році на природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С. Макаренка започатковано наукову конференцію-конкурс «Молодь. Наука. Природа». Мета проведення заходу – це співпраця молодих науковців у різних напрямках досліджень з біології, екології, географії, хімії, валеології та психології, координація спільної дослідницької діяльності, встановлення зв’язків між дослідниками, сприяння їх творчому росту і підвищенню їх наукового рівня.

Основні завдання конференції-конкурсу – створення умов для формування в учнівської молоді інтересу до пізнавальної, творчої, експериментально-дослідницької діяльності у галузі біології, екології, хімії, географії, валеології, психології; формування в учнівської молоді навичок публічного представлення та захисту своєї дослідницької роботи у науковому середовищі; кваліфікована оцінка рівня дослідницької діяльності юних науковців, визначення перспектив її подальшого розвитку; надання підтримки учнівській молоді у професійному самовизначенні.

Основні напрямки роботи конференції-конкурсу:

• Біологічні дослідження.
  • Екологічні дослідження.
  • Географічні дослідження.
  • Хімічні дослідження.
  • Валеологія.
  • Психологія.

ІІ Всеукраїнська наукова конференція-конкурс «Молодь. Наука. Природа» відбулася  22 квітня 2021 року. Результативність участі учнів закладу у науковій конференції-конкурс «Молодь. Наука. Природа».                                                                                                            Конкурс доповідей: Голуб Дмитро «Дослідження Кальцію в молоці» — Диплом ІІІ ступеня

Результативність участі учнів у відкритому природничому турнірі. Для участі в турнірі зареєструвалися учні 8-11 класів  в кількості 17 учасників.                                      Перекрестова Ярослава  лауреат турніру, а решта учнів отримують сертифікати учасника турніру

Вітаємо учасників конкурсу «Молодь.Наука.Природа»

Picture2 Picture3