Розпочався інституційний аудит у закладі

Без названия Інституційний аудит – це зовнішнє оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні та управлінські процеси. Аудит є новою процедурою вивчення діяльності школи, яка прийшла на зміну державній атестації шкіл. Аудит покликаний не карати, а підтримати школи та показати їм, як стати кращими. Це новий формат співпраці на місцевому та національному рівнях, який є запорукою майбутнього вдосконалення української освіти.

Сьогодні, 22 березня, розпочався інституційний аудит у нашому закладі. Заздалегідь отримавши від директора школи Ірини Харченко опитувальний аркуш для попереднього оцінювання діяльності закладу освіти, переглянувши сайт закладу, експерти ознайомилися з інформацією про школу.

Зранку відбулася спільна нарада членів експертної групи з адміністрацією закладу, представниками педагогічного колективу, батьками здобувачів освіти. До наради долучилися Олександр Бакликов, голова Лебединської міської ради, Тетяна Гримайло, начальниця відділу освіти, які поінформували про виконання заходів щодо створення належних умов навчання, покращення матеріально-технічної бази закладу освіти для якісного впровадження нових державних стандартів та привітали з початком проведення інституційного аудиту.

Тетяна КОРЖ, голова експертної групи, ознайомила присутніх із порядком проведення інституційного аудиту в закладі.

У перший день роботи в закладі члени експертної групи на чолі з Тетяною Корж, головним спеціалістом відділу інституційного аудиту управління Служби, провели онлайн — інтерв’ю з директором школи, заступниками директора, практичним психологам. Під час аудиту робота закладу освіти оцінюватиметься за чотирма напрямами:
• освітнє середовище;
• система оцінювання учнів;
• педагогічна діяльність;
• управлінські процеси.
Буде проведено анкетування учнів, батьків і педагогічних працівників та узагальнено їх результати.
Сподіваємося на конструктивну співпрацю, дієву комунікацію задля забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти!