Настанови учасникам ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021″

нарада   23.12.2020 відбулася настановна нарада «Конкурс «Учитель року»: організаційні аспекти» для учасників другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу – учителів закладів загальної середньої освіти (переможців першого зонального туру змагань). Настановна нарада відбулася засобами сервісу «Zoom Client for Meetings», за модерації Удовиченко І.В., доктора педагогічних наук, доцента, проректора з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, яка звернула увагу на організаційні особливості проведення конкурсу та наголосила, що конкурс буде проведено з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

По завершенню основної частини (за спікерства методистів навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО), відбулися тематичні наради за номінаціями. До  наради долучилися Оксана Івахнова, учитель трудового навчання, учасник ІІ туру  всеукраїнського конкурсу , та Ольга Безкоровайна, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Члени оргкомітету акцентували увагу учасників на особливостях проведення конкурсних випробувань, критеріях оцінювання, організаційних аспектах та звернулися до адміністрацій закладів надати технічну підтримку учасникам конкурсу.