Архив за день: 11.01.2022

До Всесвітнього дня «Дякую» .

зображення_viber_2022-01-14_17-53-51-641     Це свято було створене для того, щоб в черговий раз вимовити слова подяки близьким людям. Звичайно, для цього не потрібно шукати особливого приводу. У цей день у всьому світі проводять веселі конкурси, флешмоби, благодійні акції. Люди дарують один одному подарунки та листівки, малюють плакати зі словом «дякую». Здобувачі освіти 1 – А класу (класовод Алла Калініченко) у цей день не забули сказати щирі слова подяки своїм друзям, близьким і рідним за те, що вони цінують і люблять їх.

Хочу подякувати…

зображення_viber_2022-01-14_12-23-18-489     Щороку 11 січня у світі святкують чудове свято — Міжнародний день “Дякую”. Щира подяка завжди викликає позитивні емоції та теплі відчуття. Саме тому здобувачі освіти 3-А класу (кл.керівник Кулябка І.П.) дякували своїм друзям та близьким за їхню любов, чуйність, підтримку, увагу, підготували інформаційний екскурс цікавих фактів походження слова «Дякую», розвивали уміння проявляти вдячність за все, виховували необхідність висловлювати слова вдячності щиро у повсякденному житті. Також учні 3-А класу написали слова подяки своїм батькам, друзям та однокласникам. У цей день варто подякувати усім близьким та рідним, тим, хто є поруч із вами та тим, хто вам небайдужий.

І етап конкурсу «Проба пера»

зображення_viber_2022-01-14_12-26-49-812З метою підтримки талановитої учнівської молоді у сфері літературної творчості відповідно до наказу Управління освіти, молоді та спорту щороку проводиться обласний літературний конкурс «Проба пера» . Здобувачі освіти закладу взяли участь у І етапі конкурсу, представили роботи у номінаціях «Поезія», «Проза», ,,Гумор». Вітаємо наших талановитих дітей, бажаємо нових творчих звершень та здобуття перемоги. Дякуємо учителям — філологам за клопітку працю у підготовці своїх вихованців.