Архив за день: 10.01.2022

зображення_viber_2022-01-14_13-12-53-664    Перші дні після канікул діти зустріли з радістю. Цікавою була зустріч один з одним, із новими знаннями та іграми, якими граються діти на групі подовженого дня. Особливо сподобався їм настільний футбол. Можливо, серед дівчаток також є майбутні футболісти?!                                                                                                                                                                                                                                Вихователь ГПБ Бігун С.К.

Вейп — згубний девайс!

зображення_viber_2022-01-14_13-34-41-302    Ще кілька років тому цього слова навіть не було у нашій лексиці, зараз же про вейпінг знає кожен тінейджер. Зважаючи на актуальність цієї теми, треба пояснювати підліткам справжню суть модних звичок. Під час виховної години «Вейп-шкідливо чи ні?» учні 9 класу (кл.керівник Чередніченко Я.В.) розкрили для себе факти і міфи про «вейпову моду» та вплив електронних сигарет на здоров’я людини.