Архив за день: 23.12.2021

Електронні сигарети – альтернатива чи самообман

Електронні сигарети або вейп — це електроприлади, що імітують традиційне куріння тютюну. Вони мають вигляд, схожий з сигаретами, а також дим і запах, змушуючи курця практично не відчувати різницю. Дослідження показують, що вейпінг шкідливий для серця і легенів. Нікотин є основним компонентом як звичайних, так і електронних сигарет, та викликає звикання. Він є токсичною речовиною, яка підвищує кров’яний тиск та викид адреналіну, що збільшує частоту серцевих скорочень і ймовірність серцевого нападу. Пасивне куріння електронних сигарет також є небезпечним. Використання електронних сигарет некурцями, особливо дітьми та підлітками, може призвести до виникнення нікотинової залежності та підвищує ризик почати курити звичайні сигарети. Саме на цю тему дискутували дев’ятикласники ( 9-А клас, класний керівник Ровенська С.М.) під час зустрічі із медичною сестрою закладу Ніною Фесенко.

Вітання для друзів

На уроці німецької мови, у переддень католицького Різдва, учні 7-А класу виготовили вітальні листівки для своїх друзів по листуванню із Німеччини. Учні розглянули оригінальні різдвяні німецькі листівки, ознайомилися з текстами привітань та з великим натхненням виготовили власні листівки.