Архив за день: 21.12.2021

Шкільні свята мають відбуватися без глядачів, – МОЗ

Урочисті заходи, присвячені новорічним святам у школах та дитячих садочках, зважаючи на пандемію, цього року мають відбуватися без батьків та інших членів родин.

Про це йдеться у роз’ясненні Міністерства охорони здоров’я щодо проведення традиційних святкувань у грудні.

Читать далее

Метод проєктів на уроках англійської

Метод проєктів є ефективною технологією навчання, яка сприяє розвитку пізнавальних умінь і навичок учнів, навчає самостійно конструювати свої знання та критично мислити. Метод проектів в процесі навчання англійської мови молодших школярів дозволяє формувати навички самостійної роботи учнів з навчальним матеріалом; навички самоконтролю; уміння та навички креативного мислення, комунікативні, презентаційні, пошукові (дослідницькі) уміння, а також уміння працювати в команді. Учні 2-Б класу  (учитель Яненко І.М.) створили та презентували міні — проєкти «Мій домашній улюбленець». Діти намалювали тварин та самостійно підготували розповіді. Заключним етапом проєктів була презентація роботи перед однокласниками .

Перемога у турнірі «St Nicholas Progress Cup»

Спортсмени м.Лебедина взяли участь у щорічному турнирі «St Nicholas Progress Cup», що відбувся 19.12.21 у м.Суми за правилами WKF. У змаганнях прийняло участь близько 200 спортсменів. Не зважаючи на досить малий строк підготовки (менше року), юні каратисти закладу  здобули одну сріблу та п’ять бронзових медалей в категорії куміте.
Глущенко Артем срібло
Зіброва Адель бронза
Авраменко Вікторія бронза
Васеленко Вероніка бронза
Тарас Долбин бронза
Батютенко Артем бронза
Це перші в їх житті змагання з карате й тільки перша сходинка до подальших перемог!!!!
Працюємо далі!!!

Знайомство з АД продовжуємо

   У 3-А класі (учитель Ірина Кулябка) була проведена інформаційна виховна година на тему «Академічна доброчесність». Здобувачі освіти ознайомилися із поняттям «академічна доброчесність», розробили правила доброчесної поведінки для учнів класу, розвивали навички умілого користування інтернетом, виховували повагу до чужої діяльності, інтелектуальної праці. Здобувачі освіти вивчили цікаві афоризми і цитати про чесність, переглянули відеоролик » Що таке чесність ?»

Читать далее

Наркотичні речовини — фактор загрози для здоров’я

    Із метою підвищення рівня обізнаності учнів про шкідливість вживання наркотичних речовин у 7 — А класі був проведений тренінг «Наркотичні речовини — фактор загрози для здоров’я». Діти отримали інформацію про наркотичні речовини, визначили негативні наслідки вживання наркотичних речовин на організм людини, на сімейне та суспільне благополуччя.