Архив за день: 19.12.2021

У гостях у першокласників — Святий Миколай

19 грудня православні люди всього світу святкують день святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість. З особливим шармом пройшло це свято в нашому закладі. Для учнів 1-х класів в актовій залі закладу здобувачі освіти 8-Б класу провели свято Миколая. Вони показали театралізоване дійство. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка.

Миколай у гостях у четвертокласників

Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День святого Миколая. Напередодні цього дня цікаво та весело пройшла виховна година в 4-Б класі.