Архив за день: 17.12.2021

Чай люблять усі: і дорослі, і малі

Починаючи з 2004 року, щорічно 15 грудня любителі чаювання відзначають Міжнародний день чаю. Цей напій є найпопулярнішим у світі. У древньому китайському літописі можна прочитати про сприятливий вплив чаю: «Чай підсилює дух, пом’якшує серце, видаляє втому, полегшує і освіжає тіло». Цей напій люди вживають щодня. За чашечкою чаю ми спілкуємося з друзями, відпочиваємо, працюємо, навчаємося.

Аналізували життєві ситуації

ч      На годині спілкування » Академічна доброчесність» у здобувачів освіти 2 — А класу формували уявлення про доброчесність за допомогою життєвих ситуацій, ознайомилися з поняттям «доброчесність» , «власність», «крадіжка». Діти пояснювали, що вважається недоброчесною поведінкою, звертали увагу на можливі наслідки дотримання чи не дотримання принципів доброчесності, розробили правила чесної поведінки учнів класу.

Формування цінностей у дітей починається зі школи

ффф ффУ 1 – А класі пройшла цікава та пізнавальна година спілкування «Доброчесність у навчанні» . Здобувачі освіти ознайомилися із поняттями «доброчесність», «відповідальність» , розробили правила чесної поведінки учнів класу, виконували різноманітні вправи та розповіли про свої добрі справи. Подорож у світ доброчесності була цікавою і корисною для школярів.

Паління — це загроза для здоров’я людини

фЗ метою довести учням інформацію про шкідливість куріння та його негативний вплив на організм людини, дати чітке уявлення про те, що паління згубно впливає на здоров’я , призводить до порушень психіки, зниження працездатності; виховувати негативне ставлення до нікотину; сприяти тому, щоб учні усвідомили, що тютюнопаління — це загроза для здоров’я людини, здоров’я нації спеціаліст Лебединського ЦПО Надія Сіренко провела тренінг з учнями 7-Б класу. Здобувачі освіти переглянули презентацію, дали відповіді на запитання анкети, виконали тренінгові вправи. Такий вид діяльності допомагає розширювати уявлення учнів про здоровий спосіб життя, про хороші і погані звички; виховує турботливе ставлення до особистого здоров’я, навички безпечної поведінки. Здобувачі освіти переконалися у необхідності вести здоровий спосіб життя, свідомо ставитися до здоров’я.