Архив за день: 2021/12/05

Україна без насильства

8    В рамках тижня «16 днів проти насильства» здобувачі освіти 8-Б класу долучились до освітнього проєкту для підлітків «Україна без насильства», де більш детально ознайомились з законодавством, що гарантує захист від різних видів домашнього насильства.

Дистанційне навчання і академічна доброчесність

ми13   В умовах дистанційного навчання часто діти стають заручниками ситуації нон-стоп. Домашні завдання — можна списати, вірш напам’ять — прочитати з книжки, обміняти завдання на шоколад, сказати неправду, чому не вийшов у зум-конференцію і т. д. Але краще дотримуватися правил чесного співіснування, так жити якісніше. По одному нам важко щось змінити, але разом ми можемо багато: змінити Завтра. Тож почнемо вже сьогодні! Учні 5-Б класу (Класний керівник Людмила Утка) ще маленькі, але й вони можуть розпізнати у кожній ситуації, де порушується Академічна доброчесність, зробити висновок, зупинити несправедливість і зло.