Архив за день: 27.11.2021

Руху правила єдині вивчити усі повинні

1яТриває тиждень безпеки дорожнього руху в Україні присвячений безпечній поведінці на вулицях і дорогах, запобіганню дорожньо-транспортному травматизму, дотриманню правил дорожнього руху. Безпека на дорозі – дуже важлива тема, яку необхідно обговорювати з дітьми кожного дня. Руху правила єдині вивчити всі повинні. Мають їх поважати і дорослі, і малята. У 2- Б класі була проведена виховна година на тему «Правила дорожні знати має кожний», де діти показали свої знання про дорожні знаки, правила дорожнього руху. Залюбки виконували роль «поетів», вставляючи букви у вірші про дорожні знаки. А гра з лего-цеглинками «Правильно-неправильно» допомогла переконатись в тому, що учні добре знають і виконують правила дорожнтого руху.

І знову наші — найкращі!!!!

24 листопада фотороботи та відеоролики, подані учасниками конкурсу були оцінені конкурсною комісією, склад якої затверджений розпорядженням Лебединського міського голови від 20.10.2021 «Про проведення регіонального конкурсу фото та відеороликів «Ми – майбутнє твоє, Лебединська громадо!». Також, відповідно до Положення про конкурс,  з 19 по 24 листопада 2021 року тривало онлайн-голосування для визначення переможців у номінації «Глядацькі симпатії».

Читать далее

Україна пам’ятає

чсч чсчс  Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Для учнів 4-А класу був проведений захід «Україна пам’ятає». Діти дізналися про страшні роки голодомору, переглянули мультфільм, виготовили ангелчків пам’ ‘ яті та приєдналися до флешмобу «Незабудки пам’ яті»

РОЗВИТОК ОБДАРОВАНОЇ ОСОБИСТОСТІ: СВІТОВИЙ ТА ВІТЧИЗНЯНИЙ КОНТЕКСТИ

Безкоровайна Ольга Василівна Листопад 2021  Відповідно до плану роботи Національної академії педагогічних наук України на 2021 рік 18 листопада відбудеться методологічний семінар з теми: «РОЗВИТОК ОБДАРОВАНОЇ ОСОБИСТОСТІ: СВІТОВИЙ ТА ВІТЧИЗНЯНИЙ КОНТЕКСТИ». Методологічний семінар «Розвиток обдарованої особистості: світовий та вітчизняний контексти» об’єднав  понад 370 науковців і освітян з усієї України у віртуальному просторі Національної академії педагогічних наук України, викликав жваві дискусії та цікаві обговорення актуальних проблем в контексті означеної теми.

Читать далее

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

и ии  Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок та запропонувала урядам, міжнародним організаціям та неурядовим організаціям влаштовувати у цей день заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї проблеми. До Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок долучились працівники Лебединського ЗЗСО №7,які прийняли участь в акції «Насильству немає виправдання»

Читать далее