Архив за день: 25.11.2021

Функція контролю в управлінні закладом загальної середньої освіти в умовах розбудови його внутрішньої системи забезпечення якості освіти

 ьь ь      Сьогодні відбувся онлайн-вебінар «Функція контролю в управлінні закладом загальної середньої освіти в умовах розбудови його внутрішньої системи забезпечення якості освіти»., організований та проведений управлінням Державної служби якості освіти у Сумській області для керівників шкіл за участі начальниці управління Державної служби якості освіти у Сумській області Алла РЯБУХА. https://youtu.be/uAzUwsE_ZFk У заході взяли участь представники управління Державної служби якості освіти у Сумській області: начальник відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти Світлана ШУЛЬЧЕВСЬКА, головний спеціаліст відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти Анна БІЛАН. Досвід роботи з теми вебінару презентували колеги — керівники і заступники керівників освітніх закладів Сумщини. У вебінарі взяли участь члени адміністрації закладу — Ірина Харченко, Ніна Бєлєскова, Ольга Безкоровайна, Людмила Судніцина.

Читать далее

Прощавай, золота осінь

ваа Осінь, осінь, листопад, жовте листя стелить сад, за моря в краї далекі відлетіли вже лелеки. Хмари небо затягли, вітер віє з-за гори, ходить осінь листопадом, Жовте листя стелить садом. Сьогодні  учні 1-Б класу попрощалися з цією чарівною порою.️️️ Заспівали їй пісень, потанцювати, на ярмарку побували. Дізналися про походження овочів. Зарядилися позитивом і пообіцяли осені зустрітися з нею через рік.

Читать далее

Вакансія — вчитель початкових класів

Адміністрація Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади (тимчасово) — вчителя початкових класів  (4 клас).

Конкурс на заміщення вакантної посади відбудеться 03 грудня 2021 року о 08:00 у приміщенні Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 7.

Читать далее