Архив за день: 2021/10/16

Ми їмо для того, щоб жити

 ььМіцне здоров’я багато в чому залежить від правильного харчування! Правильне харчування — це основа тривалого та плідного життя, запорука здоров’я, бадьорості, гарантія профілактики різних недуг. Ми їмо для того, щоб жити. А жити — це значить споживати корисні та смачні продукти. По-перше, це фрукти. Вони багаті на вітаміни. Вітамін С допомагає справлятися із втомою та стресами, підвищує імунітет, допомагає бути активними і уважними,добре підійдуть під час особливо стресових ситуацій.

Будьмо здоровими!

   ииии Здорове харчування — це не тільки здоровий спосіб життя. Це настрій, емоції від спільної праці, від спілкування з рідними. Їжа — це те, які ми є. Вчені вже довели вплив продуктів харчування на емоційний стан людини. Учні 5- Б класу в котрий раз довели, що вміють піклуватися про своє здоров’я під час дистанційного навчання та осінніх канікул. З простих речей, з продуктів , які є вдома , можна приготувати смачні і корисні страви.
Пропонуємо і вам проекспериментувати , насолодитися процесом і результатом. Будьмо здоровими!

Читать далее

Проєкт «Мій здоровий сніданок»

ии     Учні 8-А класу взяли участь у проєкті «Мій здоровий сніданок». Мета проекту – підвищення рівня обізнаності школярів з засадами здорового харчування та мотивація дітей і батьків до здорового способу життя. Діти познайомилися з «Тарілкою здорового харчування», що містить перелік необхідних організму продуктів та рекомендований розмір порцій, розроблених на основі найкращих практик провідних країн світу та офіційно схвалених Міністерством охорони здоров’я та Центром громадського здоров’я України. На основі досліджуваної інформації учні з’ясовували основні правила здорового та правильного харчування. Результатом роботи над проектом стали смачні та поживні сніданки, приготовлені самими учнями.

Читать далее

Хто з вітамінами дружити буде, всі незгоди вмить забуде

 m ,l,    Здоров’я  людини  залежить  від  харчування. Щоб мати  міцне здоров’я , людина  повинна правильно  й раціонально  харчуватись. Їжа — основне джерело  енергії, яке  необхідне для  життєдіяльності організму. Під час виховної години, учні 2-Б  класу переконалися  в  тому, що здоровий – завжди сміється, все йому в житті вдається. Він долає всі вершини. А це так чудово  для людини! З’ясували  для себе, що той, хто  з вітамінами дружити буде, всі незгоди вмить забуде. Виросте  міцним, здоровим — переможе  всі  хвороби.