Архив за месяц: Июнь 2021

Гра «Важниця правова»

9а   Відбулася зустріч із заступником начальника Лебединського бюро правової допомоги Євгенією Логвиненко із здобувачами освіти 9-А класу, яка провела правову годину «У світі правознавства». Діти закріпили свої знання за допомогою гри «Важниця правова», яка має 4 види завдань, що не тільки розважає, але й навчає, дає корисні підказки з українського законодавства, що можуть допомогти в різних життєвих ситуаціях, підвищити рівень правової освіти. Здобувачі об`єдналися у 3 команди: «Кодекс», «Юристи», «Закон» і мали можливість продемонструвати свої знання у таких категоріях: «Рідне право», «Правовий двобій», «Життєві ситуації», «Загадки Феміди».

Читать далее

Державна установа «Центр пробації» у гостях у школярів

ров З метою формування у школярів правової свідомості, почуття законності обраної мети, правомірності шляхів її вирішення, активної протидії порушникам законів, попередження асоціальних проявів серед учнів, профілактики вживання наркотичних речовин, виховання ціннісного ставлення до людей та свого особистісного „Я” у закладі  відбулася зустріч здобувачів освіти 8-А класу з начальником Лебединського районного сектору філії  в Сумській області Глухом Анатолієм Миколайовичем.

Читать далее

Екскурсія до бібліотеки » У світі чарівної книги»

  ііКнига – це один із головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. І хоча сучасних дітей усе більше поглинає інтернет та гаджети, ми, дорослі, повинні виховувати у дітей любов до книги, бережне ставлення, розвивати художній смак. Саме бібліотека допомагає залучати дітлахів до читання книжок. Із цією метою 3 червня учні 3-Б та 4- Б кл. закладу завітали у чарівну казку дитячої бібліотеки .
Дітей зустріла бібліотекар Кудлай О.М, яка познайомила дітей із правилами користування та поводження з книгою, тематичними полицями дитячого фонду. Усі діти, що побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати справжнім читачем. Усім діткам сподобалась екскурсія, про що свідчили їх посмішки та радісні оченята.

Читать далее

Свято у третьокласників

  ххСьогодні, 1 червня, відзначається Де́нь за́хисту діте́й. Для учнів 3-А класу був проведений тематичний день, в ході якого діти складали сенкан, «збирали абетку», згадали свої права та обов’язки, створюючи «щити захисту, записували свої мрії та побажання дітям планети,розфарбовували малюнки. На уроці математики, обчислюючи приклади, дізналися про дату заснування свята, про Конвенцію ООН про права дитини. Із задоволенням смакували цукерками, танцювали, фотографувалися.
Хай небо буде чистим, без хмаринок. Хай сонечко лоскоче до нестями! Нехай здоровими зростають діти і хай щасливі будуть мами! Ми бажаєм нині вам багато. З Днем захисту дітей, із вашим святом!

Квест «Твоє здоров`я в твоїх руках»

рДо Міжнародного Дня захисту дітей, 1-го червня, на території нашої школи учні 7- Б класу брали участь в іграх-квестах, які присвячені здоровому способу життя. Були облаштовані станції-пункти: станція спортивна, здорового харчування, гігієни, станція безпечної поведінки.
Учні сформували 3 команди – «Комета », « Смайл » та «Суперстарт», які змагалися між собою. В результаті, перемога дісталася команді учнів «Смайл».
По закінченню гри всі команди отримали солодкі подарунки та гарний настрій!

Читать далее

З святом, любі наші вихованці!

фів   Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!   Дитинство – найпрекрасніша мить вашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Читать далее

Всеукраїнський фестиваль буктрейлерів «BOOKFASHION»

Інститут журналістики Київського університету імені Б.Грінченка вже шостий рік поспіль запрошує студентів та школярів України взяти участь у Всеукраїнському фестивалі буктрейлерів «BOOKFASHION». Учениця 8-А класу Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Тараспольська Лілія створила трейлер до художньої книги Т.Стрижевської. Дівчина з раннього дитинства захоплюється читанням книг, а також відвідує гурток «Юні журналісти» Лебединського ЦПО. Тож узяла участь у конкурсі із задоволенням! Під час онлайн-церемонії оголошення переможців отримала Диплом І ступеня у номінації «Трейлер до художньої книги». Представник кафедри видавничої справи привітав Лілію із перемогою. Приєднуємось до вітання і бажаємо подальших творчих успіхів! https://www.facebook.com/100010026918482/videos/1453674494976767/ 

Перемога у конкурсі «Проба пера»

     Вітаємо Тараспольську Лілю, з перемогою у конкурсі «Проба пера» — ІІІ місце у номінації ,,Проза», Бузулюк Тетяну — ІІ місце у номінації «Гумор» https://m.youtube.com/watch?v=VVbhQesz1jQ&feature=youtu.be