Архив за день: 2021/05/27

Читаймо більше

Читаймо більше, адже сумна статистика від Yakaboo стверджує, що читають наші співвітчизники менше. Спільними зусиллями станьмо нацією, що читає найбільше! Відмічайте у коментарях книгу, яку зараз читаєте, передавайте #ya_читаю , будьте учасниками флешмобу на підтримку читання. А ми з 3-А класом ділимось власним досвідом читання!  https://www.youtube.com/watch?v=YQ8CjD8w6Cc

Виживання в екстримальних ситуаціях

11До Дня цивільного захисту з учнями 7- Б класу проведена година спілкування «Виживання в екстримальних ситуаціях».  Основна мета –  вироблення в учнів умінь, навичок грамотно і чітко діяти в різних  надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я і життя.
Фесенко Н. В. провела з учнями практичне заняття, як надавати першу домедичну допомогу. БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ’Я!

Учнівський конкурс наукових есе

Шевченко Савчук Протягом 10-19 травня 2021 року відбувся ІІІ Всеукраїнський учнівський конкурс наукових есе «Публічне управління в історії української держави», ініційований кафедрою національної економіки та публічного управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. У конкурсі взяла участь Анастасія Савчук, учениця 10 класу(керівник Шевченко Альона Борисівна, учитель історії), яка розкривши тему наукового дослідження, зарекомендувала себе як майбутній громадський діяч! Анастасія за плідну працю нагороджена сертифікатом і увійшла до числа учнів, яким у разі вступу до цього освітнього закладу, буде нараховано додаткові бали! Вітаємо! Бажаємо творчого натхнення!