Архив за день: 2021/05/26

Пильність не втрачайте! Про безпеку руху дбайте!

вареПід таким закликом пройшла тематична  година спілкування «Безпека руху на дорозі» у 8-Б класі. До важливої теми діти підійшли творчо: читали реп з акцентом на правилах дорожнього руху, розмальовували знаки та знаходили їх відповідність характеристикам.
Також учні розглядали різноманітні життєві ситуації і визначали як треба в таких випадках діяти.
Будьте уважними-це може врятувати життя!

Урок-телепередача

оплрУ рамках Дня цивільного захисту для учнів 3-А класу був проведений урок-телепередача «Безпека життя», основною метою якого була перевірка здатності учнів чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя в умовах надзвичайних ситуацій. Готуючись до уроку учні намалювали малюнки, за допомогою яких представили правила поведінки під час грози. Експерти ознайомили «телеглядачів» з такими надзвичайними ситуаціями як ураган, шквал, смерч, снігова лавина та правилами поводження під час них. Працюючи в групах діти дізналися про тварин-синоптиків. А під час рефлексійної вправи спробували зібрати «рюкзак» необхідних знань

Правила дорожного руху знай і меншому передай

тт ттт  У рамках тижня безпеки руху в 6-А класі була проведена година спілкування «Правила дорожного руху знай і меншому передай «, у ході якої пригадали основні правила поведінки на дорозі.

Створюємо рушник

20До Всесвітнього дня вишиванки, учні 2-А та 2-Б класів дізналися багато нового: про походження свята, про різноманітність українських орнаментів та значення кольорів на вишиванці. А ще, власноруч створили українські вишиті рушники.