Архив за день: 2021/05/25

Дорожня абетка

вркУ рамках Тижня безпеки дорожнього руху учні 3-Б класу продовжують вивчати «дорожню абетку». Під час години спілкування здобувачі освіти розгадували ребуси, складали пазли, вирішували проблемні ситуації, проводили конкурс малюнків, а також виготовили лепбук «У країні дорожні знаків».
Із впевненістю можна сказати, що наші третьокласники — відповідальні учасники дорожнього руху

Знає хай дитина кожна – жартувати з вогнем не можна!

6жОднією з основних форм пожежно-профілактичної роботи в школі є протипожежна пропаганда. Вона повинна бути спрямована на виконання вимог пожежної безпеки і попередження пожеж, викриваючи, у першу чергу, такі причини їх виникнення, як необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації електроприладів, невиконання протипожежних заходів під час проведення пожежонебезпечних робіт. “Знає хай дитина кожна – жартувати з вогнем не можна!”- під таким гаслом пройшла година спілкування у 6-А класі.

У країні дорожніх знаків

4У рамках тижня безпеки руху у класі була проведена година спілкування «Безпека дорожнього руху», в ході якої пригадали основні правила поведінки на дорозі. Також виготовили лепбук «В країні дорожніх знаків».

Твій друг – безпечний рух

5   Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров’я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить — і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
Тому традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. В рамках цього тижня учні 5-А класу долучилися до проведення єдиного національного уроку, головною метою якого є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах.

Створення освітньої програми: поради директору

20.05.2021 р.  Триває цикл онлайн-зустрічей з керівниками закладів освіти, організованих управлінням Державної служби якості освіти у Сумській області в межах реалізації його комунікаційної стратегії.