Архив за день: 2021/05/21

Підсумки інституційного аудиту

ув  ЛЕБЕДИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 7 ЛЕБЕДИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ першою в Лебединській міській громаді пройшла інституційний аудит – нову процедуру вивчення діяльності школи, яка прийшла на зміну державній атестації шкіл. Інституційний аудит у закладі освіти тривав з 12 до 20 травня 2021 року.
Зазначимо, що інституційний аудит – це зовнішнє оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти вивчають освітні та управлінські процеси. Роботу школи оцінювали за чотирма напрямами: освітнє середовище, система оцінювання учнів, педагогічна діяльність та управлінські процеси.

Простір безпеки

ьь     Учні 8-А класу до Дня цивільного захисту провели квест « Простір безпеки» з метою формування комплексу навичок і вмінь діяти в будь- яких екстремальних ситуаціях

Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях

Вакуленко Вакуленко1   У 2 — А класі діти працювали над проєктом «Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях». Діти вчилися приймати швидкі та правильні рішення в екстремальних умовах, попереджувати прояви паніки в різних ситуаціях. Працювали в групах, виконували завдання ігрового поля, провели літературну вікторину.