Архив за день: 2021/05/20

Інституційний аудит завершено

20  Завершився інституційний аудит Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області.
Упродовж десяти робочих днів експертна група оцінювала освітні та управлінські процеси закладу освіти.
Освітні експерти — керівники та заступники директорів шкіл області спостерігали за навчальними заняттями, освітнім середовищем, вивчали документацію,провели анкетування серед учнів, батьків, педагогів, щоб забезпечити максимальну об’єктивність в оцінюванні діяльності закладу освіти.
В останній день роботи експертної групи в закладі керівнику та засновнику вручений акт, складений за результатами проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання закладом освіти вимог законодавства у сфері загальної середньої освіти.