Архив за день: 2021/05/17

Збройні сили – міць і гордість України!

зу              Україна! Складною і бурхливою є твоя доля, рідна земле! Але військові традиції не вмирають, доки існує сам народ, доки існують його Збройні Сили. Кожна держава повинна мати свою армію, що захищатиме її інтереси тоді, коли дипломатичні методи виявляться безсилими. Україна — як незалежна держава — має бути готовою боронити свою омріяну у віках і недавно здобуту незалежність. Тому з метою виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, формування національної свідомості та самосвідомості, відданості служінню Батьківщині, підвищення інтересу до вивчення предмета «Захист України» з 17 по 21 травня  у школі проходить тиждень військово-патріотичного виховання. У перший день   була проведена онлайн — лінійка «Збройні сили – міць і гордість України!» , а також учні 10 класу переглянули художній  фільм на військову тематику «Рейд».