Архив за день: 2021/05/14

Фестиваль до Дня Європи

європа2    Україна – європейська держава. Учні Лебединського закладу загальної середньої освіти І –ІІІ ступенів №7 беруть активну участь у втіленні європейських норм та принципів у життя, наполегливо працюючи над проектами Євроклубу «Сузір’я дружби” та готуючись до Дня Європи. Щорічний фестиваль до Дня Європи відбувся 14 травня. Здобувачі освіти 5-9 класів представляли країни Євросоюзу, демонструючи розмаїття культур та традицій європейських держав. Кожну країну презентувала визначна постать своєю національною мовою, що і стало візитівкою свята. Фестиваль розпочався з урочистого, костюмованого параду обраних країн. Був проведений квест «Галопом по Європах», в ході проходження якого діти розширили світогляд знаннями про суспільне життя, цікаві факти видатних постатей, географію та культуру країн.

Читать далее

Аудит: крок за кроком

яяя   Місія аудиту – допомогти школам підвищити якість їхньої діяльності та сприяти зростанню суспільної довіри до освіти. Інституційний аудит продовжує роботу у закладі і оцінює роботу школи за чотирма напрямами:
1. Освітнє середовище (наскільки учням безпечно й комфортно у школі, який в закладі мікроклімат, чи створені комфортні умови для вчителів, як організоване харчування, як облаштовані навчальні кабінети, яке в них є обладнання для навчання учнів та роботи вчителів, яке середовище у школі під час перерв, як учні взаємодіють між собою та з вчителем, чи вільне освітнє середовище школи від будь-яких форм насильства, булінгу та дискримінації, чи дотримуються учасники освітнього процесу принципів академічної доброчесності, чи створене у школі інклюзивне освітнє середовище тощо).

Читать далее