Архив за день: 2021/04/28

Чисте довкілля — чисте сумління!

    ☝️Акція «Чисте довкілля — чисте сумління!» передбачає встановлення у громадських місцях (парки, сквери, майданчики) табличок природозбережувального характеру, які мотивуватимуть жителів та гостей міста відповідально ставитися до навколишнього середовища та підтримувати чистоту.
Учні школи та педагоги активно співпрацюють та пропонують яскраві ідеї. Не залишається осторонь та активно долучається і батьківська спільнота. Так, представником батьківської громади було виготовлено спеціальні таблички та трафарети для втілення згаданих вище акцій! Дякуємо за допомогу та бажаємо успіхів!!

Читать далее

Діти розбудовують громаду

      Не буде перебільшенням зазначити, що життя і здоров’я людини є найбільшою цінністю, адже кожен з нас прагне бути здоровим та успішним . Саме тому команда Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 у рамках участі в обласному конкурсі соціальних проєктів #«Діти розбудовують громаду» працює над мультивекторним проєктом «Знаємо! Вміємо! Можемо!» у рамках якого планується реалізувати наступні ініціативи:
☝️Проведення акції «Зупинись! Подивись!»,❗️ яка буде спрямована на підвищення пильності і уваги жителів міста на пішоходних переходах шляхом нанесення попереджувальних надписів на асфальтовому покритті перед пішоходними переходами.

Читать далее