Архив за месяц: Апрель 2021

Дослідження якості початкової освіти

     бб 29.04.2021року учні 4 -А та 4 -Б класів стали учасниками основного етапу ІІ циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти» у 2020 році.

Читать далее

До Дня охорони праці

 ото   Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.  За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР». Учні 6-Б класу долучилися до заходів щодо Дня охорони праці, переглянули відеоматеріали «Безпека починається з тебе» https://youtu.be/tHWaT-8KYe8

Читать далее

Право на безпечні умови праці

 п   28.04.2021 під час виховного стріму учні 9-А класу ознайомилися з поняттям «охорона праці», з історією виникнення дня, з нормативно-правовими документам, що спрямовані на захист життя, здоров’я та працездатності людини. Діти обмінювалися думками про важливість усіх професій та значення їх для людства , переглянули відео про важливість дотримання безпечних умов праці та навчання, проаналізували можливі ризики та наслідки порушення дисципліни.

Читать далее

Про відзначення Дня охорони праці у 2021 році

                                                                         wcms_771474                                       Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».  https://www.ilo.org/global/topics/safety-and-health-atwork/events-training/events-meetings/world-day-safetyhealth-at-work/WCMS_771472/lang—uk/index.ht 

Читать далее

Чисте довкілля — чисте сумління!

    ☝️Акція «Чисте довкілля — чисте сумління!» передбачає встановлення у громадських місцях (парки, сквери, майданчики) табличок природозбережувального характеру, які мотивуватимуть жителів та гостей міста відповідально ставитися до навколишнього середовища та підтримувати чистоту.
Учні школи та педагоги активно співпрацюють та пропонують яскраві ідеї. Не залишається осторонь та активно долучається і батьківська спільнота. Так, представником батьківської громади було виготовлено спеціальні таблички та трафарети для втілення згаданих вище акцій! Дякуємо за допомогу та бажаємо успіхів!!

Читать далее

Діти розбудовують громаду

      Не буде перебільшенням зазначити, що життя і здоров’я людини є найбільшою цінністю, адже кожен з нас прагне бути здоровим та успішним . Саме тому команда Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 у рамках участі в обласному конкурсі соціальних проєктів #«Діти розбудовують громаду» працює над мультивекторним проєктом «Знаємо! Вміємо! Можемо!» у рамках якого планується реалізувати наступні ініціативи:
☝️Проведення акції «Зупинись! Подивись!»,❗️ яка буде спрямована на підвищення пильності і уваги жителів міста на пішоходних переходах шляхом нанесення попереджувальних надписів на асфальтовому покритті перед пішоходними переходами.

Читать далее

Молодь. Наука. Природа

Picture1  З метою залучення юних дослідників природи до вирішення актуальних проблем сучасної науки та інтеграції середньої освіти та фундаментальної науки у 2020 році на природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С. Макаренка започатковано наукову конференцію-конкурс «Молодь. Наука. Природа». Мета проведення заходу – це співпраця молодих науковців у різних напрямках досліджень з біології, екології, географії, хімії, валеології та психології, координація спільної дослідницької діяльності, встановлення зв’язків між дослідниками, сприяння їх творчому росту і підвищенню їх наукового рівня.

Читать далее

Шана тим, хто віддав своє здоров’я, за наш спокій

Гідно вшановують тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити в нашій державі здобувачі освіти 6-А класу https://www.facebook.com/100022977453483/videos/918648982244342/

Біль Чорнобиля

    аВшановуючи пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учні 5-А класу провели онлайн-засідання круглого столу, на якому ознайомилися з хронологією подій катастрофи, обговорили проблеми екології та шляхи їх вирішення.