Архив за день: 2021/02/25

Шануємо пам’ять Лесі Українки

1  25 лютого. У цей день 150 років тому народилася в Україні нова зірка — Лариса Петрівна Косач, відома українська письменниця, громадський діяч, перекладачка. Знаємо її більше як Лесю Українку, або ж Дочку Прометея. Сьогодні цю подію відзначає не тільки наша країна, а й весь світ, який знайомий із українською мовою, поезією, драматургією.                                                 Учні 3-А класу із захопленням відгукнулися на пропозицію класовода Алла Бендюг вивчити вірші поетеси, щоб доторкнутися до струн її серця, до променів душі. Кожен виконавець отримав Грамоту на згадку про літературні читання, присвячені річниці. Відзначено й кращих декламаторів. Також діти ознайомилися з інтелект-картою про життя і творчість Лесі Українки, виготовленою учнями 9-А класу. Тож сподіваємося, що вогник любові до рідного слова, який принесла в нашу літературу Леся Українка, горітиме вічно!