Архив за день: 2021/02/24

До 150-річчя дня народження Лесі Українки — перегляд театральної постановки педагогами закладу

MyCollages-2   25 лютого  виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки  –   української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.  По собі вона залишила великий літературний доробок – вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики. Засоби мистецтва і сьогодні дають можливість нашим сучасникам почути звучання бентежної жіночої душі.  «Дружба, а не кохання» зв’язала Лесю Українку із  Сергієм Мержинським, з яким вона познайомилася 1897 року під час лікування в Ялті. Леся називала його «другом моїх ідей». Мержинський жив у Мінську, і коли його стан (у нього був туберкульоз легень, або, як тоді казали – сухоти) дуже погіршився, Леся Українка поїхала його доглядати, попри те, що її мати Олена Пчілка була категорично проти цього. За одну ніч, біля ліжка помираючого Мержинського, 18 (31) січня 1901 року Леся Українка написала поему «Одержима».

Бібліотечний етюд

2Сьогодні, 23 лютого,  у 6-Б класі було проведено бібліотечний етюд. Діти відвідали бібліотеку, ознайомились зі словниками, всіх запрошено взяти участь у акції ,,Книга в подарунок бібліотеці». Голова комісії «Книголюб»- Сулига Я. перевірила стан ведення підручників. 1 місце — Піженко Т., Сулига Я., Хвіст А. 2м. — Перепелкіна К., Усенко Є., 3м. — Нагорна Д. (Тетяна Плохута, класний керівник)22

Краще попередити

11     У школі 23 лютого відбулася зустріч учнів 6-А класу з працівниками пожежної частини Гончаренком М.М. та Ворохобовим В.Ю. Рятувальна команда дуже цікаво, доступно та кваліфіковано провела роз’яснювальну роботу з учнями, нагадала школярам правила безпечної поведінки в побуті, а також особливу увагу звернули на безпечне поводження з вогнем та небезпечними предметами.
Ця зустріч сприяла виробленню в учнів навичок і умінь грамотно й чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого життя та здоров’я. (Людмила Діденко, класний керівник)