Archive Февраль 22nd, 2021

Пам’яті Кобзаря

22 Февраль, 16:42, by lvlad

З метою вивчення, збереження та популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, залучення молоді до творів сучасної української літератури лірико-патріотичного спрямування, виявлення та розкриття творчих здібностей аматорів художнього читання, учні школи взяли участь у конкурсі читців, присвяченому пам’яті видатного українського поета Т.Г.Шевченка.

Прем’єра шкільного театру

22 Февраль, 16:21, by lvlad
0   Якщо ви цікавитеся театральною діяльністю, якщо ви активний читач творів українських авторів,або ж якщо ви бажаєте просто відпочити від швидкості і надмірної інформативності технологій сучасного світу, то вам – саме сюди, на гостину до 11 класу Лебединського закладу загальної середньої освіти І -ІІІ ступенів №7 Лебединської міської ради Сумської області! Адже другий рік поспіль саме ця молодь на чолі із класним керівником вражає око глядача неперевершеним дійством – постановами кращих зразків нашої національної літературної скарбниці.

Її величність — МОВА

22 Февраль, 10:21, by lvlad

ві     З метою виховання любові до рідної землі, до рідної мови, до її носія- українського народу, до народних традицій , розвитку комунікативної компетентності у 9-б класі проведено виховний захід » Її величність — МОВА». Діти поглибили знання про мову нації, дізнались про історію святкування дня мови, найцікавіші факти про мови світу.