Archive Январь 15th, 2021

Якими компетентностями має володіти вчитель: затверджено профстандарт педагога

15 Январь, 18:29, by lvlad
0200gini-8c44-779x446    Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства затвердило професійний стандарт за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)», інформує МОН. Професійний стандарт вчителя внесено до Реєстру професійних стандартів, його можна переглянути за посиланням.

Відпочиваємо з користю: вчимося правильно наголошувати

15 Январь, 18:18, by lvlad

4948595  Міністерство освіти і науки України у наказі №696 затвердило перелік слів із нормативним наголосом. Ці слова повинні знати учні для успішного тестування з української мови і літератури. Сайт Mamabook представляє цей перелік до ЗНО-2021, також у кінці статті ви зможете завантажити зручний файл у форматі PDF. Матеріал взято з сайту https://mamabook.com.ua/perelik-sliv-iz-nagolosom-zno-2020/