Archive Январь 12th, 2021

Відзначені учасники та переможці конкурсу колядок “Славімо народження Христа”

12 Январь, 16:58, by lvlad

0-02

Лебедин Сіті спільно із “ФЕРМА ЕКО” оголосили конкурс “Славімо народження Христа”. До участі долучилися учні 2-Б класу школи. Вони  зняли на відео  різдвяну колядку, виконану у пісенній  формі. Крім них, майже 50 учасників взяли участь у конкурсі. Діти співали, декламували традиційні та сучасні колядки, надсилали свої відео організаторам. Так святкова коляда, не зважаючи на пандемію, зазвучала ледь не у кожній домівці. Журі відзначили виступ другокласників солодкими призами.

Вдячність кімнатним квітам від третьокласників

12 Январь, 16:07, by lvlad

10 січня у світі відзначають День вдячності кімнатним рослинам. Це свято дає можливість нагадати людям про переваги кімнатних рослин. Вони очищають повітря, створюють затишок, допомагають боротися із хворобами. А 11 січня відзначають Міжнародний день “Дякую”, який покликаний нагадати людям про цінність хороших манер. У цей день хотілося подякувати всім!
Тому учні 3 — А класу , об’єднавши ці два свята, висловлювали вдячність рослинам. Хочете дізнатися як це було? Тоді дивіться і насолоджуйтесь. ААла Бендюг, класовод

Моя країна – Україна: здобутки і перемоги

12 Январь, 15:29, by lvlad

У грудні 2020 року учні нашої школи приймали участь у міському етапі Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» та у більшості номінацій здобули перемогу. Журі конкурсу відзначило оригінальність задуму фотоаматорів, власну творчу неповторність, відповідність темі номінації та загальній ідеї конкурсу.