Archive Ноябрь 28th, 2020

Нова тема — нові горизонти

28 Ноябрь, 22:07, by lvlad

Наказ Про підсумки роботи закладу

План поетапної реалізації науково — методичної теми «Організація освітнього процесу на основі визначення та розвитку нахилів, здібностей, обдарувань учнів з метою їх життєвого самовизначення і самореалізації» на 2020 — 2025 роки

Іннавгурація Голови учнівського самоврядування

28 Ноябрь, 20:16, by lvlad

зображення_viber_2020-11-22_21-39-34  Учнівське самоврядування – це спосіб залучення учнів до систематичної участі у навчально-виховному процесі.  Завдання учнівського самоврядування:
1. Залучення дітей та молоді до прийняття рішень.
2. Захист прав та інтересів учнів.
3. Підтримка їхніх здібностей, та свобод.
4. Створення умов для самореалізації .
5. Налагодження контактів та реалізація спільних проектів, ініційованих учнями.
Вищим органом учнівського самоврядування є загальні збори або учнівська конференція.

ІV Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція

28 Ноябрь, 18:42, by lvlad

ОВ  Сучасний освітній процес характеризується широким впровадженням здоров’язберігаючих технологій. Без сумніву, здоров’я – це головне, і використання здоров’язберігаючих технологій на уроках є невід’ємною діяльністю під час освітнього процесу. З метою поділитися своїми напрацюваннями щодо підтримки здоров’я учнів на уроках інформатики, учитель  школи Лойченко Інна Анатоліївна взяла участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Здоров’я як особистий, освітній і суспільний феномен», що відбулася 26 листопада 2020 року. Під час конференції досить детально розглядалися питання, які є надзвичайно важливими при організації навчально-виховної діяльності.