Archive Ноябрь 27th, 2020

Підведено підсумки тижня природничих наук

27 Ноябрь, 20:17, by lvlad

Підсумки предметного тижня

Мірило життя — доброчесність

27 Ноябрь, 00:23, by lvlad
     12 листопада в умовах дистанційного навчання у 8-Б класі відбулася виховна година на тему » Академічна доброчесність — кодекс честі». Онлайн-зустріч проходила за допомогою додатка » Zoom». Діти ознайомились із основними поняттями через  резентацію, представлену українцям проєктом SAIUP. Окремо переглянули відеоролик, який пояснює явище плагіату. А також розглянули випадки, коли людина не дотримується принципів академічної доброчесності.
По завершенню спілкування здобувачі освіти створили ілюстрації, що наочно демонструють розуміння проблеми. І навіть висловили враження від проведеного заходу.
                                                                                                                                                                        Олена Тараспольська, класний керівник

Інституційний аудит – це злагоджена робота всіх його учасників

27 Ноябрь, 00:05, by lvlad
   У Комунальній установі Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 імені Ігоря Гольченка Сумської міської ради проходить перший у м. Суми інституційний аудит, під час якого здійснюватиметься апробація очно-дистанційної форми. Сьогодні, 23 листопада 2020 року, проведено нараду членів експертної групи (серед яких заступник директора з НВР Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ст №7 Ольга Безкоровайна — прим. admin) з представниками педагогічного колективу, батьків, засновника. Під час наради присутніх ознайомлено з порядком проведення інституційного аудиту. Представник засновника — начальник управління освіти Сумської міської ради Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО повідомила про заходи, ужиті для матеріально-технічного забезпечення закладу.