Archive Ноябрь 26th, 2020

Козацький тиждень у школі І ступеня

26 Ноябрь, 20:22, by lvlad

Найважливішим із завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності та допитливості школярів, формування ключових компетентностей. Збільшення навчального навантаження на уроках змушує вчителя замислитись над тим, як підтримувати інтерес молодших школярів до навчання. Одним з дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення предметних тижнів у початковій школі.  https://youtu.be/CQJCV4bcEs4

My School In The English Speaking World

26 Ноябрь, 20:13, by lvlad

Тиждень іноземних мов  «  » пройшов з 2 по 6 листопада 2020 року. Проведення заходів у рамках тижня підпорядковані загальній меті: формування комунікативної та соціокультурної компетенції учнів, розвиток навичок письма, удосконалення лексико-граматичних навичок, розвиток інформаційно цифрової компетентності;  розширення філологічного світогляду  учнів знаннями при порівнянні культури та звичаїв рідного краю та Об’єднаного Королівства;  формування  позитивного ставлення до навчання та інтересу до вивчення іноземних мов;  розвиток  пам’яті, уваги, логічного мислення, творчих здібностей  та навичок. У рамках тижня діяльність учасників освітнього процесу була спрямована на реалізацію творчих міні-проектів та висвітлення їх на платформі Padlet. Крім того, здійснено віртуальну подорож  «Welcome to Halloween Party”, виготовлено та оформлено маски  до свята, організовано  вікторини на платформі Kahoot. Цього року учні  знаходилися на дистанційному навчанні тож тиждень англійської мови проходив онлайн.

Тиждень Толерантності у закладі

26 Ноябрь, 11:49, by lvlad

зображення_viber_2020-11-20_13-24-11    У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування у дітей та підлітків загальнолюдських, моральних цінностей, формування  поваги до інших людей, їхніх думок, підвищення настрою, створення ситуації успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей та задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов з 16 по 20 листопада 2020року в школі було проведено тиждень Толерантності. Упродовж тижня  учні переглянули  відеоролик  «Толерантність починається  з мене», а також  відеоролик, який   підготували  медіатори  шкільної  служби  «Порозуміння»  про  потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.