Archive Ноябрь 19th, 2020

Ми — маленькі підприємці

19 Ноябрь, 09:26, by lvlad

зображення_viber_2020-11-17_16-27-37    Хибно вважати, що фінансова тема дітям далека. У віці 6-8 років вони вже добре розуміють, що гроші можна обміняти на щось корисне, здійснюють перші самостійні покупки, вперше отримують «кишенькові гроші».
Темі фінансової грамотності та підприємливості і був присвячений другий день Тижня початкових класів, що мав назву «Як козаки сіль купували». Переглянувши мультфільм від Тітоньки Сови, школярі дізналися про історію виникнення грошей, познайомилися із поняттям «заощадливість» та попрацювали над мініпроєктом «Мої щоденні витрати». Цікавим видалось і знайомство із грошима інших країн світу. День завершився яскраво — ми ярмаркували! Навчилися і продавати, і купувати. Лідером з продажу став Давид Покутній, вторгувавши 98 грн.
Впевнені, що завдяки здобутим сьогодні знанням, діти навчаться відповідально ставитись до фінансів, будуть ініціативними та втілюватимуть нові ідеї в життя.        Яна Дидишко, класовод