Archive Ноябрь 2nd, 2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: НЕОБХІДНІСТЬ ЧИ НОВА РЕАЛЬНІСТЬ

02 Ноябрь, 13:28, by lvlad

Дистанційка» для студентів та канікули для школярів. Офіс президента  ухвалив нові рішення - Kyiv Media    Діти мають навчатися в повноформатному режимі та здобувати якісну освіту. Однак ситуація складна, тому формат навчання залежатиме від ситуації з поширенням коронавірусної інфекції (COVID-19). Наразі фахівцями Міністерства освіти і науки України та педагогічними працівниками закладів освіти напрацьовано багато матеріалів для надання якісної освіти в умовах карантинних заходів. У той же час перехід на дистанційне навчання викликає певну стурбованість у батьків, адже під час онлайн-навчання вони змушені брати на себе певні функції вчителів щодо організації освітньої діяльності дитини. Так, навчання з використанням дистанційних технологій – це виклик, і не тільки для батьків. Проте в умовах негативної тенденції щодо зростання кількості хворих воно є необхідністю, яка допоможе зберегти життя як дітей, так і вчителів.

Увага! Вакансії. Оголошення

02 Ноябрь, 13:06, by lvlad

Шановні громадяни-учасники конкурсу на заміщення вакантних посад гардеробниць! У зв’язку із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, прийом заяв тимчасово припинено, конкурс переноситься на невизначений термін. Слідкуйте за оголошеннями.