Архив за месяц: Ноябрь 2020

Самоосвіта, самозбагачення, враження

127446654_2825615284363355_4989171871653711583_n      Мої враження від участі в  EdCamp марафоні: » Новий тиждень марафону. Нові вебінари, нові завдання, нові знання. Сьогодні відбулася зустріч з менторкою, андрагогом, бізнес-тренеркою, коучкою Лейлою Алієвою. Вона провела майстер-клас по сторітелінгу. В ході роботи дізналися про те, кому і як розказувати історії, як побудована історія, як вона впливає на кожного з нас. А завдання було суперове: родинний сторітелінг. Захопило! І ось моя перша «пір’їнка»»

Читать далее

Пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

IMG_20201127_104807      Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують (цьогоріч 28 листопада) пам’ять жертв голодоморів.  Цьогорічні вшанування відбуваються в особливих умовах. Запроваджені карантинні заходи вносять обмеження у проведення масових заходів, але ця обставина не може перешкодити гідному вшануванню пам’яті померлих з голоду. До 87-х роковин Голодомору 1932-33 років у Лебединській спеціалізованій школі № 7 була організована виставка «Україна 1932-1933. Геноцид голодом» та відбулася акція «Збережи пам’ять. Збережи правду». Учні 1-11 класів мали змогу долучитися до акції – послухати аудіозапис слів очевидців, принести яблуко, колосся та запалити свічу пам’яті.

Читать далее

Нова тема — нові горизонти

Наказ Про підсумки роботи закладу

План поетапної реалізації науково — методичної теми «Організація освітнього процесу на основі визначення та розвитку нахилів, здібностей, обдарувань учнів з метою їх життєвого самовизначення і самореалізації» на 2020 — 2025 роки

Іннавгурація Голови учнівського самоврядування

зображення_viber_2020-11-22_21-39-34  Учнівське самоврядування – це спосіб залучення учнів до систематичної участі у навчально-виховному процесі.  Завдання учнівського самоврядування:
1. Залучення дітей та молоді до прийняття рішень.
2. Захист прав та інтересів учнів.
3. Підтримка їхніх здібностей, та свобод.
4. Створення умов для самореалізації .
5. Налагодження контактів та реалізація спільних проектів, ініційованих учнями.
Вищим органом учнівського самоврядування є загальні збори або учнівська конференція.

Читать далее

ІV Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція

 ОВ  Сучасний освітній процес характеризується широким впровадженням здоров’язберігаючих технологій. Без сумніву, здоров’я – це головне, і використання здоров’язберігаючих технологій на уроках є невід’ємною діяльністю під час освітнього процесу. З метою поділитися своїми напрацюваннями щодо підтримки здоров’я учнів на уроках інформатики, учитель  школи Лойченко Інна Анатоліївна взяла участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Здоров’я як особистий, освітній і суспільний феномен», що відбулася 26 листопада 2020 року. Під час конференції досить детально розглядалися питання, які є надзвичайно важливими при організації навчально-виховної діяльності.

Читать далее

Мірило життя — доброчесність

     12 листопада в умовах дистанційного навчання у 8-Б класі відбулася виховна година на тему » Академічна доброчесність — кодекс честі». Онлайн-зустріч проходила за допомогою додатка » Zoom». Діти ознайомились із основними поняттями через  резентацію, представлену українцям проєктом SAIUP. Окремо переглянули відеоролик, який пояснює явище плагіату. А також розглянули випадки, коли людина не дотримується принципів академічної доброчесності.
По завершенню спілкування здобувачі освіти створили ілюстрації, що наочно демонструють розуміння проблеми. І навіть висловили враження від проведеного заходу.
                                                                                                                                                                        Олена Тараспольська, класний керівник

Читать далее

Інституційний аудит – це злагоджена робота всіх його учасників

   У Комунальній установі Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 імені Ігоря Гольченка Сумської міської ради проходить перший у м. Суми інституційний аудит, під час якого здійснюватиметься апробація очно-дистанційної форми. Сьогодні, 23 листопада 2020 року, проведено нараду членів експертної групи (серед яких заступник директора з НВР Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ст №7 Ольга Безкоровайна — прим. admin) з представниками педагогічного колективу, батьків, засновника. Під час наради присутніх ознайомлено з порядком проведення інституційного аудиту. Представник засновника — начальник управління освіти Сумської міської ради Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО повідомила про заходи, ужиті для матеріально-технічного забезпечення закладу.

Читать далее

Козацький тиждень у школі І ступеня

     Найважливішим із завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності та допитливості школярів, формування ключових компетентностей. Збільшення навчального навантаження на уроках змушує вчителя замислитись над тим, як підтримувати інтерес молодших школярів до навчання. Одним з дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення предметних тижнів у початковій школі.  https://youtu.be/CQJCV4bcEs4 

Читать далее

My School In The English Speaking World

Тиждень іноземних мов  «  » пройшов з 2 по 6 листопада 2020 року. Проведення заходів у рамках тижня підпорядковані загальній меті: формування комунікативної та соціокультурної компетенції учнів, розвиток навичок письма, удосконалення лексико-граматичних навичок, розвиток інформаційно цифрової компетентності;  розширення філологічного світогляду  учнів знаннями при порівнянні культури та звичаїв рідного краю та Об’єднаного Королівства;  формування  позитивного ставлення до навчання та інтересу до вивчення іноземних мов;  розвиток  пам’яті, уваги, логічного мислення, творчих здібностей  та навичок. У рамках тижня діяльність учасників освітнього процесу була спрямована на реалізацію творчих міні-проектів та висвітлення їх на платформі Padlet. Крім того, здійснено віртуальну подорож  «Welcome to Halloween Party”, виготовлено та оформлено маски  до свята, організовано  вікторини на платформі Kahoot. Цього року учні  знаходилися на дистанційному навчанні тож тиждень англійської мови проходив онлайн.

Читать далее