Архив за день: 28.10.2020

Вітаємо друзів, партнерів, однодумців

122708453_4720776384660161_3764410003555113883_o    Учні школи із захопленням відвідують заняття хореографічного колективу «Веселка». Тетяна Литовченко,  його керівник,  вважає найголовнішим своїм завданням – навчити дітей красі і виразності руху, формуванню їх постави, розвиває фізичну силу, витривалість і спритність. Завдяки систематичному танцювальному навчанню діти набувають естетичної і танцювальної краси, отримують уяву про те, як танцювальні рухи виражають внутрішній світ людини. Виступи колективу завжди є окрасою не тільки шкільних та міських заходів, а ще й отримують високу оцінку на обласних та міжнародних конкурсах. І сьогодні ми вітаємо зразковий хореографічний колектив «Веселка» з перемогою у Міжнародному фестивалі мистецтв «GOLD ART FEST», який відбувся в м. Кемер (Туреччина). На розгляд жюрі було представлено дві композиції «Україна»та «Подоляночка», які високо оцінені двома першими місцями. І хоча форма участі у фестивалі дистанційна, наші українські діти вразили своєю майстерністю високофахове жюрі Туреччини. Ми пишаємося «Веселчата» вашими перемогами!